home agenda honderd jukebox gastenboek
Datum Tijd Locatie Plaats Info
za 11 jan 20 20u00 CO Luchtbal Antwerpen - BE Try-Out
do 16 jan 20 20u15 de warande Turnhout - BE http://www.warande.be/
vr 17 jan 20 20u00 CC Belgica Dendermonde - BE http://www.ccbelgica.be/
za 18 jan 20 20u30 de VELINX Tongeren - BE http://www.develinx.be/
vr 24 jan 20 20u00 Den Egger Scherpenheuvel-Zichem - BE UITVERKOCHT
za 25 jan 20 20u30 Cultuurcentrum Den Blank Overijse - BE http://www.denblank.be/
do 30 jan 20 20u15 Cultuurcentrum de Werft Geel - BE UITVERKOCHT
vr 31 jan 20 20u30 CC t Vondel Halle - BE http://www.vondel.be/
za 01 feb 20 20u30 CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - BE UITVERKOCHT
do 06 feb 20 20u15 Schouwburg Rex Mol - BE UITVERKOCHT
vr 07 feb 20 20u00 CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - BE http://www.ccbrugge.be/
za 08 feb 20 20u30 LUX Kapellen - BE http://www.cckapellen.be/
vr 14 feb 20 20u15 Cultuurcentrum Het Perron Ieper - BE http://www.hetperron.be/
za 15 feb 20 20u15 CC De Mol Lier - BE http://www.lierscultuurcentrum.be/
do 20 feb 20 20u30 CC Ter Dilft Bornem - BE http://www.terdilft.be/
vr 21 feb 20 20u15 CC De Steiger Boom - BE http://www.desteigerboom.be/
za 22 feb 20 20u15 Stadsschouwburg Mechelen Mechelen - BE UITVERKOCHT
do 27 feb 20 20u30 Cultuurcentrum Strombeek Grimbergen Grimbergen - BE http://www.ccstrombeek.be/
za 29 feb 20 20u30 Cultuurcentrum Westrand Dilbeek - BE UITVERKOCHT
vr 06 mrt 20 20u15 Casino Beringen Beringen - BE http://www.ccberingen.be/
za 07 mrt 20 20u30 De Warandepoort Tervuren - BE http://www.dewarandepoort.be/
do 12 mrt 20 20u00 Cultuurcentrum Evergem - Stroming Evergem - Sleidinge - BE UITVERKOCHT
vr 13 mrt 20 20u00 CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - BE UITVERKOCHT
za 14 mrt 20 20u15 Cultuurcentrum De Kimpel Bilzen - BE http://www.dekimpel.be/
za 21 mrt 20 20u00 CC Binder Puurs - BE http://www.ccbinder.be/
do 26 mrt 20 20u00 De Spil Roeselare - BE http://www.despil.be/
za 28 mrt 20 20u00 Cultuurcentrum de Brouckere Torhout - BE UITVERKOCHT
di 31 mrt 20 20u00 Stadsschouwburg Sint Niklaas Sint-Niklaas - BE http://www.ccsint-niklaas.be/
do 02 apr 20 20u30 CC Diest - Den Amer Diest - BE UITVERKOCHT
vr 03 apr 20 20u00 De Zoerla Westerlo - Zoerle Parwijs - BE http://www.westerlo.be/e-loket
za 04 apr 20 20u15 CC Muze Heusden-Zolder - BE http://www.muze.be/
zo 05 apr 20 20u30 CC Het Bolwerk Vilvoorde - BE UITVERKOCHT
wo 08 apr 20 20u00 Cultuurcentrum De Werf Aalst - BE UITVERKOCHT
do 09 apr 20 20u00 Cultuurcentrum De Werf Aalst - BE http://www.ccdewerf.be/
vr 10 apr 20 20u30 CC Gildhof Tielt - BE http://www.gildhof.be/
vr 17 apr 20 20u15 CC De Adelberg Lommel - BE UITVERKOCHT
do 23 apr 20 20u00 CC De Plomblom Ninove - BE https://www.ccdeplomblom.org/
vr 24 apr 20 14u00 Cultuurcentrum Merksem Merksem - BE http://www.ccmerksem.be/
vr 24 apr 20 20u15 Cultuurcentrum Merksem Merksem - BE http://www.ccmerksem.be/
za 25 apr 20 20u00 Gemeenschapscentrum De Route Sint-Gillis-Waas - BE http://www.tempus-de-route.be/
wo 29 apr 20 20u00 Cultuurcentrum De Factorij Zaventem - BE http://www.ccdefactorij.be/
do 30 apr 20 20u00 Cultuurcentrum Hasselt Hasselt - BE http://www.ccha.be/
za 02 mei 20 20u00 De Roma Antwerpen - BE http://www.deroma.be/